SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Tennfat 5431623
nr 543 1623
Tennfat
Fyrstämplat, 1700-tal, Stockholm, Dia40
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 september 2008
kl 17:35:07
600 kr
350 kr
500 kr
700 kr
750 kr
950 kr
1.500 kr
6
6